Warsztaty twórcze

Rodzinne, zimowe warsztaty ceramiczne

To nasze coroczne spotkania, podczas których zasiadamy razem przy stole i tworzymy. Razem i dorośli i dzieci. Zapraszamy Was do serii trzech warsztatów, podczas których dacie radę stworzyć formę większą, jak naczynie, może rzeźba albo nawet kilka talerzy. Ale też pewnie uda Wam się wyprodukować pełen zestaw ozdób choinkowych.

Podczas pierwszego warsztatu tworzymy dowolnie, możecie skorzystać ze swojej wyobraźni albo skorzystać z banku naszych pomysłów.

No i wreszcie trzecie spotkanie to tknięcie koloru w Wasza prace, czyli szkliwienie. A 3 dni później czekają na Was gotowe prace. Co Wy na to?

Zapraszamy dorosłych z dziećmi i dzieci z dorosłymi.. Do zobaczenia!

A, zapisy oczywiście przez formularz w tabelce.

Miejsce: Mickiewicza 18a, Grójec


Warsztat stolarski, czyli zrób sobie deskę

Drewno to materiał bardzo plastyczny, który pozwala nam na bardzo wiele, jeśli tylko pochylimy się nad nim, zatroszczymy z cierpliwością o detale. Podczas naszych warsztatów  stworzycie samodzielnie, od początku do końca drewniane deski do krojenia lub serwowania dań. Możecie na warsztat przyjść sami (dorośli) lub zabrać drużynę małoletnią. 

Z całą pewnością naszą pracownię opuścicie bogatsi o kawał rękodzieła. Najcenniejszego, bo dzieła rąk własnych.

Zapisy poprzez formularz w tabeli z harmonogramem.

Miejsce: Mickiewicza 18a, Grójec


Warsztaty tworzenia mydełek ozdobnych i świec z wosku sojowego

Z myślą o zimowych prezentach dla bliskich, takich idealnie mieszczących się pod choinką, stworzyliśmy warsztat tworzenia ozdobnych mydełek glicerynowych i świec z wosku sojowego.  Ale kto powiedział, że takie zestawu nie można zrobić po prostu dla siebie?

 

Warsztat jest przeznaczony dla osób dorosłych, dzieci starszych (10 +) oraz drużyn złożonych z osoby dorosłej i dziecka. Podczas warsztatów stworzycie 3 ozdobne mydełka i kolorową świecę. 

Zapisy poprzez formularz w tabeli z harmonogramem. 

Miejsce: Mickiewicza 18a, Grójec


Warsztat tworzenia maści leczniczych i pielęgnacyjnych

Jeżeli lubisz być świadomym konsumentem, a do tego chcesz, żeby produkty, których używasz po prostu działały, zrób je samodzielnie. 

Zielarstwo i cała fitoterapia to ogromna dziedzina wiedzy i doświadczenia, ale są preparaty ziołowe, które możemy bezpiecznie i samodzielnie przygotować. 

Podczas warsztatów, każdy uczestnik stworzy dwie maści: żywokostową i łagodzącą opartą na nagietku. 

Poza tym stworzycie własne, unikatowe receptury, dopasowane do Waszych potrzeb. 

Zapisy przez formularz w tabeli z harmonogramem.

Miejsce: Mickiewicza 18a, Grójec